ТЕХНОПАРУС (Tehnoparus) – виробнича компанія, яка знаходиться в м.Київ за адресою: вул. Плещеєва, 10. ТЕХНОПАРУС працює на ринку України з 2010р. Ми пропонуємо широкий асортимент різних аксесуарів для човнів ПВХ. Основні напрямки наших розробок: транцеві колеса для човнів ПВХ серії КТ (Колеса Технопарус), візки для човнових моторів серії ТМ, візки для транспортування човнів серії ТЛ, якоря для човнів серії ЯТ.

В асортименті нашої продукції Ви знайдете необхідні аксесуари:

кріплення для датчиків ехолота;

крісла для човнів;

тримачі для спінінгів;

якоря, канати, роульси;

знімні кермові консолі;

вітрильне озброєння для човнів ПВХ.

ДОПОМОГА У ВИБОРІ

Завдання нашої компанії полягає не тільки в тому, щоб просто продати Вам товар, але і в тому, щоб правильно підібрати продукцію з урахуванням необхідних технічних характеристик Вашої човни. Ми намагаємося інформувати і надавати всю необхідну інформацію для покупця про продукції, що випускається ТЕХНОПАРУС. Для цього ми знімаємо відео огляди і викладаємо їх на сайті і на каналі УouTube. На нашому сайті, Ви також знайдете безліч фотографій, що ілюструють нашу продукцію. У розділі ПУБЛІКАЦІЇ, Вашій увазі представлені статті про корисні поради для наших клієнтів. Підписуючись до нас в соціальні мережі: Контакт, Фейсбук, УouTube, Твіттер, Інстаграм, Google+ і ін, Ви завжди будете в курсі всіх новинок від ТЕХНОПАРУС. Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжуємо розробляти нові товари і вдосконалювати вже що випускається продукцію. Ми прислухаємося і завжди вдячні клієнтам за конструктивні відгуки про нашу продукцію.
Ми прагнемо бути кращою в країні виробничою компанією, де Ви зможете вибирати і купувати якісні, недорогі, зручні і технологічні товари для Вашої човни.

З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ КРАЩІ

Нашою головною метою і основним принципом у роботі є зручність для наших клієнтів – як роздрібних покупців, так і компаній з якими ми співпрацюємо. З деякими компаніями ми співпрацюємо вже понад 7 років. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на боці наших клієнтів, тому як розуміємо – наше майбутнє на 100% в Ваших руках.

отзывы о технопарус транцевые колеса tehnoparus

Компанії партнери, в торгових залах яких можна придбати продукцію від ТЕХНОПАРУС:
ABC motors – м. Київ, вул. Заболотного, 15А;
Adventure – м. Київ, вул. М.Тімошенко, 9;
Аквастар – м. Київ, вул. І. Кудрі, 5;
БОЦМАН – м. Київ, ул. Радомишельска, 44;
КЕПТЕН ІНФЛЕТЕБЛС ЛТД – м. Київ, пер. Ватутіна, 53, Жуляни;
Ринок БУХАРА – павільйон 9б, Набережне шосе 25;
Бриг-МОТОРС – м. Київ, ул. Сирецька, 9;
Човник – м. Київ, ул. Попудренка, 42;
БАРКАС – м. Київ, ул. Кирилівська, 160;
Навігатор – м. Київ, ул. Бережанська, 9;
Альбатрос – м. Одеса, Старокінний ринок, центральний павільйон №29;
ENERGY BOATS – м. Київ, ул. Лугова, 16;
Два капітана – м. Харьків, Гімназична наб., 22;
Ямаха – м.Київ, ринок Славутич, пр. Бажана;

Також придбати продукцію від ТЕХНОПАРУС можна в інтернет-магазинах наших партнерів:

adventure.com.ua
aqua-star.com.ua
navigatorboat.com.ua
lodochka.ua
motor.com.ua
botsman.kiev.ua
capboat.kiev.ua
barkas.net
energyboats.etov.ua
kapitan.ua
motorilodka.com.ua
lodka5.com.ua
lodka.top
lodos.com.ua
vpohod.in.ua
коlibrimarket.com.ua
lodki-shop.com.ua

ТЕХНОПАРУС пропонує особливі умови для компаній, зацікавлених в реалізації товарів нашого виробництва.  Для цього Вам потрібно зв’язатися з нами і після проведення переговорів про спільну діяльність ми надамо більш детальну інформацію.

Відгуки про нашу компанію кращих виробників човнів в Україні, а також найбільших інтернет магазинів Ви зможете прочитати ЗДЕСЬ.

На нашому сайті ми прагнемо надати максимум корисної інформації про продукцію ТЕХНОПАРУС. Також в Києві є точка самовивозу, де ви зможете оглянути перед покупкою, або ж просто забрати своє замовлення.
У нас працюють професійні консультанти і технічні фахівці, які обов’язково зможуть Вам надати кваліфіковану технічну підтримку і відповісти на Ваші питання.

Наші контакти і час роботи, Ви знайдете в розділі з контактною інформацією.