» » ТЕХНОПАРУС – ВІДГУКИ ПРОФЕСІОНАЛІВ.

ТЕХНОПАРУС – ВІДГУКИ ПРОФЕСІОНАЛІВ.

размещено в: Без категории | 0

Відгуки про продукцію компанії ТЕХНОПАРУС, від ВИРОБНИКІВ човнів і керівників КРАЩИХ інтернет – магазинів, ми представляємо Вам в цій публікації :

OOO “Навігатор груп”. 

Компанія Navigator одна з перших на ринку України почала співпрацювати з Технопарус.
У той час компанія робила перші кроки з проектування і виготовлення транцевих коліс.
Спільно ми проводили випробування, доопрацювання з метою поліпшення якості та експлуатаційного ресурсу транцевих коліс.
Завдяки постійному розвитку, бажанням творити і створювати, що – щось нове, продукція ТЕХНОПАРУС отримала визнання не тільки в Україні, а й за межами нашої країни.
Відгуки наших клієнтів і партнерів тільки позитивні, і це дуже приємно.
Хочу побажати, щоб Ви не зупинялись і рухалися тільки вперед, незважаючи на те, на перепони і труднощі.
З повагою,
Директор компанії
ТОВ “Навігатор груп”
Денис Булеков

+38 067 4023383
+38 093 4941660
+38 044 5922210

.

Компанія виробник професійних надувних човнів AquaStar.

Колись ми були противниками транцевих коліс і намагалися переконати наших клієнтів, щоб вони не встановлювали транцеві колеса на човни Аквастар. Це викликало у них здивування. Люди запитували: «Чому Ви відмовляєтеся від цієї роботи, це ж Ваш заробіток»? Ви не уявляєте, як приємно відповідати на це питання, говорячи: «Ви маєте рацію, нам дуже хочеться заробити, але ми не можемо робити те, що самі вважаємо неправильним.Давайте ми краще зробимо з Вашою човном щось по-справжньому корисне, і Ви зможете витратити свої гроші з користю ».

Але наша точка зору змінилася, і ми хочемо про це розповісти. Для початку розглянемо всі негативні наслідки установки транцевих коліс, це те, через що раніше ми відмовлялися їх встановлювати, а потім розповімо, що змінилося. Отже:

 • Все колеса раніше робилися на кулькових підшипниках. Вони іржавіли, підшипники не можна було обслуговувати, і колеса потрібно було міняти.
 • Перші колеса робили з гуми. Причому з самої, напевно, низькоякісної гуми, яка практично відразу розривалася, особливо, якщо човен прокатати по гравію або щебінці.
 • Для транцевих коліс використовувався примітивний кріплення, який з часом розбовтуватися, і в човен через болти кріплення починала потрапляти вода.
 • Була дуже незручна система відкидання коліс і конструкція, яка обмежувала радіус повороту румпеля мотора. Підняті вгору, над транцем колеса не дозволяли повністю вивернути мотор вправо або вліво.

  Дуже багато людей звертаються до нас, щоб демонтувати транцеві колеса зі свого човна через перераховані вище проблем. Найскладніше в цій роботі – відновити транец.

  Але не так давно у нас з’явилися колеса, в яких всі перераховані вище недоліки були враховані і усунені. І більш того, технічні рішення, які ми в них побачили, змусили аплодувати конструкторам і виробникові ТЕХНОПАРУС. Все виготовлено дуже просто і добротно. Є варіанти коліс з пенополіуретановим наповнювачем. Вони не проколюються і немає необхідності стежити за тиском в камерах. Є можливість замінити іржавіють підшипники на пластикові втулки. Є на роликових підшипниках, які набагато краще кулькових, тому що їх можна обслуговувати.

  Є навіть такий варіант, коли навіть не потрібно свердлити транец. Колеса – знімні. Одягаються зверху і прикручуються до Транці як мотор. Кріплення максимально автоматизовані. Немає нічого, що довелося б вставляти або накручувати, потрапляючи в різьбу. Немає ніяких дрібних елементів, які можна втратити. Все побудовано на принципі самофіксаціі. Кріплення – особливий респект, його елементи чіпляються за транец і навіть теоретично не зможуть розбовтатися. Форма і конструкція при правильній установці не заважає керувати моторами в транспортувальному положенні, не тре по Транці або по днищу.

  Саме такий ПРАВИЛЬНИЙ підхід до технічних рішень для човнів послужив приводом для нашої співпраці з компанією ТЕХНОПАРУС. Позаду кілька спільних проектів, а в перспективі багато цікавих планів, які обов’язково будуть реалізовані.

  З повагою, засновник проекту Олексій.

  м.Київ, Івана Кудрі 5 (завод Патона), офіс 219.

  050 215-30-41
  068 790-31-08

  .

  Інтернет-магазин “Лодка5”.

  blank

  Компанія “Технопарус” зарекомендувала себе як надійний партнер, що виготовляє якісний товар вітчизняного виробництва. За кілька років співпраці хочемо відзначити професійний підхід до виробництва і якісну роботу з дилерами. Серед найбільш популярних, в нашому магазині, моделей транцевих коліс ми можемо відзначити КТ-1, КТ-1Н, КТ-3Н, КТ-5Н. Продукція з нержавіючої сталі користується найбільшим попитом.

  Відгуки покупців про продукцію компанії “Технопарус” виключно позитивні, а демократична ціна і стабільну якість продукції дозволяє гідно представити дану нішу аксесуарів.

  Бажаємо Компанії “Технопарус” подальшого розвитку.

  З повагою, Керівник проекту Юрій.

  Інтернет-магазин “Лодка5”

  www.lodka5.com.ua

  +38 099 150 97 17
  +38 097 514 08 88

  .

  Інтернет-магазин “Капітан”. “.

  blank

  Компанія “Технопарус” є першопрохідцем у виготовленні високоякісних аксесуарів для човнів і катерів в Україні. Широкий асортимент транцевих коліс і візків, а також можливість їх модифікацій, дозволяє індивідуально підібрати товар для кожного клієнта.

  Постійне оновлення модельного ряду, впровадження нововведень, контроль якості, доступна ціна і лояльні гарантійні умови спростили транспортування і спуск на воду не одній сотні судоходцев в нашій країні.

  Команда Kapitan.ua цінує наше успішне партнерство і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

  Керівник відділу продажів, Ігор, телефон (044) 303-98-98

  blank

  Хочеться написати пару добрих слів про кампанію Технопарус, з якою ми працюємо вже близько 5 років! Це компанія, яка взялася поповнити модельний ряд якісних аксесуарів для водно-моторної техніки. Постійно розвивається і відповідальна кампанія Технопарус – це завжди оригінальне рішення технічних завдань. Ми із задоволенням беремо участь у випробуваннях новинок компанії і бачимо, як професіонали доводять свої вироби до досконалості. Із задоволенням встановлюємо транцеві колеса і інші аксесуари на човни нашого виробництва, тому що приємно пропонувати покупцеві якісні, добротні девайси, які не підведуть. Рекомендуємо компанію Технопарус як надійного партнера! А хлопцям з Технопаруса бажаємо завжди попутного вітру!

   

Оставить комментарий