Головна » Без категории » Установка коліс на човен (рекомендації).

Установка коліс на човен (рекомендації).

размещено в: Без категории 0

123

Після придбання коліс на транец човни ПВХ, ГОЛОВНЕ не поспішати затискати свердло в патроні … Тому, що замінити одну модель коліс в коробці на іншу – простіше і дешевше, чим замінити дірявий транец.

Народна мудрість говорить: “7 разів відміряй ..”, а ми рекомендуємо 7 пунктів, яким варто приділити увагу для успішного монтажу транцевих коліс на човен:

  1. Встановіть човен на висоту – комфортну, для роботи з транцем.
  2. Встановіть одне транцевой колесо в робоче положення, а друге в похідне. Прикладаючи колеса до Транці човни, визначте висоту кріплення монтажної планки так, щоб в похідному положенні колесо максимально знаходилося за транцем, а в робочому йшло під човен, забезпечуючи максимальний кліренс. Відстань між колесом і днищем має бути не менше 20 мм.
  3. Відзначивши олівцем в попередньому пункті висоту, тепер відзначимо, як близько ми можемо підійти до балона, забезпечуючи, максимальну ширину розташування коліс. Ширина розташування коліс впливає на стійкість при переміщенні – чим ширше – тим стійкіше. Зробивши позначку по ширині, пару раз, утримуючи монтажну планку, переводимо стійки транцевих коліс в похідне положення і назад, щоб переконається, що нам нічого не заважає.
  4. Знявши монтажні планки, використовуємо їх як шаблон для розмітки майбутніх отворів, при цьому необхідно дотримати співвісність стійок, як між собою, так і щодо осі симетрії човни (хто то, робить на око і рівно, кому щось не допоміг лазерний рівень … ). Обов’язково дивимося, куди вийде свердло всередині: номерні таблички, кріплення пайол і т.д. і вносимо необхідні коректування.
  5. Свердлимо. Спочатку свердлом з діаметром 4 мм не доходячи, до виходу свердла пару мм очищаємо свердло від прилиплих тирси і досверліваем до кінця не забувши про підкладку. Потім свердлом на 1 мм більшого діаметру, ніж наш кріплення, свердлимо транец до середини з кожного боку. В результаті такого ступеневої свердління, отримаємо рівні без сколів отвори за умови, що свердла мали правильний кут заточування під дерево, а свердло було строго перпендикулярно поверхні транця. Бажано робити установку не кваплячись і обробити стінки отворів ґрунтовкою.
  6. При бажанні, ріжемо прокладки, а потім заповнюємо силіконом посадочні місця і встановлюємо колеса. Для зменшення ризику пошкодити тканину човни ПВХ при подальшій експлуатації і щоб уникнути травм екіпажу, ТЕХНОПАРУС рекомендує використовувати гайки прихованого монтажу – Еріксона або меблеві (якими комплектуються всі транцеві колеса нашого виробництва).
  7. Після висихання силікону опускаємо човен на землю і проводимо випробування пригрузив судно молодшими членами екіпажу.

f4nyong

.

Нижче на відео представлена установка транцевих коліс ТЕХНОПАРУС, автоматичних з нержавійки в сервісному центрі компанії НАВІГАТОР.

.

Якщо у Вас немає необхідних інструментів або часу рекомендуємо звернутися в сервісний центр наших дилерів компанію:

Навігатор(http://www.navigatorboat.com.ua/): м. Київ, Куренівка, вул. Бережанська 9, контактні телефони

+38(067) 242-75-30;

БоатМастер(www.boatmaster.com.ua): м. Київ, вул. Івана Кудрі, 5 (м. Либідська), контактні телефони (095)432-40-13, (063) 720-39-69;
Боцман: за адресою : м. Київ, вулиця Радомышельская 44, контактні телефони: (097) 632 27 06,(066) 140 00 06.

Фахівці даної компанії допоможуть встановити транцеві колеса на Вашу човен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *